O panel sell GmbH

Firma panel sell GmbH jest jednym z głównych dostawców płyt warstwowych w Europie.
W swojej ofercie posiadamy płyty warstwowe ścienne i dachowe z rdzeniem PUR, PIR i wełną mineralną. Oferujemy również blachy trapezowe, hale lekkiej konstrukcji, świetliki, obróbki blacharskie, wkręty i drzwi.

Jesteśmy międzynarodowym ekspertem w dziedzinie izolowanych płyt warstwowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam słyżyć klientom fachową radą. Pomagamy znaleźć rozwiązania najlepiej pasujące do założeń każdego projektu, bez względu na jego rozmiar. Równie chętnie pomożemy pokryć garaż nowym dachem jak i wybudować obiekt przemysłowy.

Dzięki ścisłej współpracy z producentami z całej Europy, możemy zaoferować naszym klientom szeroką gamę produktów w I i II gatunku. Zaopatrujemy kompleksowo. Dostarczamy wszystkie elementy niezbędne do montażu płyt jak również inne akcesoria, takie jak  odpowiednie drzwi, czy panele poliwęglanowe (świetliki).

Oferujemy również produkty nietypowe, takie jak:

  • Panele dachowe z włókna szklanego lub blachy wzmocnione foliowanym aluminium;
  • Drewnopodobne blachy trapezowe i drewnopodobne płyty warstwowe;
  • Panele dachowe dostosowane do montażu paneli słonecznych;
  • Płyty warstwowe ścienne z powłoką bezpieczną dla żywności;
  • Płyty warstwowe z okładzinami ze stali nierdzewnej;
  • Płyty warstwowe z okładzinami z aluminium;
  • Płyty warstwowe do budowy obiektów chłodniczych i mroźni.

Nasze składy, o łącznej powiedzchni składowej wynoszącej ponad 20 000 m²  znajdują się w Polsce, Niemczech, Belgii, Francji i Wielkiej Brytani. Dzięki temu dostarczamy produkty szybko i sprawnie.

Obslugujemy klientów z całej Europy a także spoza niej. Zapewniamy szybki i tani transport w dowolnie wybrane miejsce. Pomagamy również załatwić wszystkie formalności celne.

» Nasze pełne dane kontaktowe można znaleźć tutaj

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego – z przyjemnością służymy radą!

Tel.: +22 1168 158 lub 660 621 521

Kontakt
PaneleObróbki blacharskieŚruby